Prešovská pravoslávna eparchia

Poďakovanie za dlhoročné pôsobenie na ÚPPE ER v Prešove

Domov   >   Vyhľadávanie
Vo štvrtok 30. apríla 2020 ukončila svoje 20-ročné pôsobenie vo funkcii mzdovej účtovníčky Úradu Prešovskej pravoslávnej eparchie – Eparchiálnej rady v Prešove pani Anna Dorková, ktorá predtým 28 rokov pracovala na Úrade geodézie, kartografie a katastra SR v Prešove.

V prítomnosti všetkých zamestnancov úradu jej arcibiskup prešovský a metropolita českých krajín a Slovenska Rastislav poďakoval za jej dlhoročné pôsobenie na úrade a najmä za zodpovedný a obetavý prístup k svojim pracovným povinnostiam. Jej ochota pomôcť a ústretovosť voči duchovným, boli častokrát nad rámec pracovnej náplne.

„Na roky uplynulé, ktoré ste strávili medzi nami, pamätajte v dobrom – a budúce roky Vášho života nech naplní Boh Svojim požehnaním," zaželal jej vladyka.

„Počas svojho života som pracovala u dvoch zamestnávateľov. Na Úrade geodézie bolo úplne iné osadenstvo, čo sa týka kolektívu. Skutočnosť, že som mohla pracovať na ÚPPE ER v Prešove, mi veľmi pomohla v duchovnom živote. Boli to krásne roky môjho života, na ktoré budem rada spomínať," povedala počas rozlúčky Anna Dorková a poďakovala sa vladykovi Rastislavovi, vedeniu úradu, ako aj všetkým kolegom a kolegyniam za to, že s nimi mohla spolu pracovať.

Do ďalších rokov života na zaslúženom odpočinku jej vladyka Rastislav spolu so zamestnancami Úradu poprial mnoho radostných chvíľ v kruhu rodiny, príbuzných, priateľov a známych. Jej nástupkyni Ing. Mgr. Tatiane Pavľučukovej takisto zaželal mnoho trpezlivosti a úspechov na novom pôsobisku.
Zdroj: Tlačové oddelenie Úradu Prešovskej pravoslávnej eparchie v Prešove

<<   Návrat späť
Aktuality     |     Pravoslávna cirkev     |     Metropolita     |     Pozvánky     |     Svet     |     Na stiahnutie     |     Schematizmus     |     Kontakty